U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Rona Nishliu tregon për herë të parë portretin familjar (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Rona Nishliu tregon për herë të parë portretin familjar (FOTO)

U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Rona Nishliu tregon për herë të parë portretin familjar (FOTO)

Rona Nishliu në dhjetor të vitit të kaluar u bë nënë për herë të dytë. Këngëtarja shumë e dashur për publikun e ndau lajmin me ndjekësit në rrjete sociale dhe zbuloi se ajo i ka vendosur djalit emrin Bardhyl.

“10.12.2020 dite? e mrekullueshme sot! Familjes sone? iu shtua engje?lli Bardhyl, mbret i zemrave tona tashme?. Ge?zimi e?shte? shtuar apo infinit-fishuar me ardhjen te?nde o miniature? e pe?rkryer”, shkruante Rona, e cila ka edhe një vajzë me emrin Noa.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi të portretit të plotë familjar ku shihet e lumtur krah bashkëshortit dhe dy fëmijëve.

“Gëzuar me vonesë Shën Valentinin! Na falni, por ishim të zënë duke krijuar kujtime të çmuara”, ka shkruar Rona.