U KËRKON FANSAVE TË LUTEN PËR TË/ Justin Bieber në luftë me depresionin (FOTO) – AlpeGossip
U KËRKON FANSAVE TË LUTEN PËR TË/ Justin Bieber në luftë me depresionin (FOTO)

U KËRKON FANSAVE TË LUTEN PËR TË/ Justin Bieber në luftë me depresionin (FOTO)

Justin Bieber ka folur hapur për betejën e tij me depresionin, duke pranuar se është “duke luftuar shumë”.

Në një seri postimesh në Instagram, 25-vjeçari postoi një mesazh në lidhje me shëndetin e tij mendor.

Së bashku me një foto të tij bardh e zi, duke u lutur me menaxherin Scooter Braun dhe këngëtarin Kanye West, shkroi: “Dua t’iu përditësoj mbi atë çfarë po kaloj. Jam duke luftuar shumë. Ndihem shumë i shkëputur dhe i çuditshëm. Ju kërkoj të luteni për mua.”

Këngëtari po trajtohet për depresionin.