Valbona Selimllari feston ditëlindjen e vajzës. Sot nusepashka ime… (FOTO) – AlpeGossip
Valbona Selimllari feston ditëlindjen e vajzës. Sot nusepashka ime… (FOTO)

Valbona Selimllari feston ditëlindjen e vajzës. Sot nusepashka ime… (FOTO)

Ish-Miss Shqipëria, Valbona Selimllari mbetet një nga femrat më të bukura shqiptare dhe ndër më të komentuarat në showbiz, jo vetëm për anën profesionale, por edhe atë private. Këtë fundit, Valbona e ka ruajtur gjithnjë larg syrit të publikut, aq sa vonë u mësua që ajo kishte tre fëmijë. Me djemtë, Valbona na ka prezantuar më herët, ndërsa vajzën e ka kursyer pak nga rrjetet sociale.

Por sot është dita e të voglës së saj dhe në ditë kaq të veçantë Valbona ka vendosur ta ndaj me ndjekësit e saj në Instagram.