VIDEO/ ‘The Voice Kids’, vajza e këngëtares shqiptare mahnit me performancën e saj – AlpeGossip
VIDEO/ ‘The Voice Kids’, vajza e këngëtares shqiptare mahnit me performancën e saj

VIDEO/ ‘The Voice Kids’, vajza e këngëtares shqiptare mahnit me performancën e saj

‘The Voice Kids Albania 2018’ ka nisur audicionet e fshehta në rrugëtimin e gjatë për të kurorzuar zërin më të bukur të fëmijëve shqiptar.

Në të premten e katërt të audicioneve ka pasur disa performanca mjaft të bukura ku një ndër to ishte edhe Enxhi Kulla, 12 vjeçarja nga Laçi e cila është vajza e këngëtares Dhurata Aliaj.

Enxhi me zërin e saj fantastik ka bërë që të kthehen të trija karriget, dhe në fund ka vendosur që të shkojë me skuadrën e Renis dhe Aleksandër Gjokës.