Xhesika Berberi zbulon unazën e martesës së Afërdita Dreshajt, ja çfarë gurësh diamanti ka – AlpeGossip
Xhesika Berberi zbulon unazën e martesës së Afërdita Dreshajt, ja çfarë gurësh diamanti ka

Xhesika Berberi zbulon unazën e martesës së Afërdita Dreshajt, ja çfarë gurësh diamanti ka

Dy muaj pas propozimit romantik të Jakub Kindl në tarracën e mbushur me lule e qirinj, Afërdita dhe hokeisti çek thuhet se do të martohen më 29 qershor.

Ka qenë mikesha e saj, modelja Xhesika Berberi ajo që sot ka zbuluar si duket unaza me të cilën i ka propozuar Jakubi Afërditës.

Nga shkëlqimi i kësaj unaze u mahnit edhe vetë Xhesika e cila shkruan “Wow çfarë unaze”.

Kujtojmë që Afërdita dhe Jakub kanë zgjedhur të martohen në Miami Beach, Florida.