Pjerin Ndreu bëhet aq kurioz për dosjet e ministres sa s’rri dot pa zgjatur duart (FOTO) – AlpeGossip
Pjerin Ndreu bëhet aq kurioz për dosjet e ministres sa s’rri dot pa zgjatur duart (FOTO)

Pjerin Ndreu bëhet aq kurioz për dosjet e ministres sa s’rri dot pa zgjatur duart (FOTO)

Kjo ka qenë një e enjte parlamentare me shumë debat, si gjithmonë, por një nga ministret, e cila është vënë në shënjestër të akuzave të opozitës, ka qenë ajo e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Ndërkohë, kur ka dalë nga salla e Parlamentit, ministrja është parë me disa dosje në dorë. Por një nga deputetët socialistë, Pjerin Ndreu, është bërë kurioz dhe ka prekur njërën prej tyre. Nuk dihet se për çfarë arsyeje, por duket se Manastirlliun nuk e ka shqetësuar ky fakt dhe ka vijuar bisedën normalisht me Ndreun.