“ZEMRAT…”/ Me Sarën dhe Ledrin përqafuar, Xheraldina ndan momentin më të bukur nga festa… – AlpeGossip
“ZEMRAT…”/ Me Sarën dhe Ledrin përqafuar, Xheraldina ndan momentin më të bukur nga festa…

“ZEMRAT…”/ Me Sarën dhe Ledrin përqafuar, Xheraldina ndan momentin më të bukur nga festa…

Ditën e djeshme Sara Hoxha dhe Ledri Vula festuan me të gjithë të afërmit dhe miqtë e tyre për momentin më të ëmbël në jetën e tyre. Sara dhe Ledri ndanë momente të ndryshme nga ‘baby shower’ ku ishin prezentë shumë personazhe të njohur si Kida, Ariana Fejzullahu, Dhurata Dora etj.
Përpos atmosferës së krijuar nga vajzat, edhe mamaja e Ledrit, Xheraldina ndau momente të ndryshme ku binte në sy energjia e saj.
Xheraldina publikoi gjithashtu dhe foton më të bukur me më të dashurit e saj duke i përqafuar, Ledrin dhe Sarën.
“Zemrat”, ka shkruar ajo krah postimit të fundit ku shfaqet me prindërit e ardhshëm. Me siguri mamaja e Ledrit duhet të jetë shumë e lumtur që shumë shpejt do të bëhet gjyshe dhe do të mbajë në krahë mbesën e saj të parë.

View this post on Instagram

#zemrat #❤️❤️ @ledrivula

A post shared by xheraldina (@xheraldina) on