ZGJIDHNI TË PREFERUARIN TUAJ/ Këto janë modelet më të famshme të fundeve për 2021 – AlpeGossip
ZGJIDHNI TË PREFERUARIN TUAJ/ Këto janë modelet më të famshme të fundeve për 2021

ZGJIDHNI TË PREFERUARIN TUAJ/ Këto janë modelet më të famshme të fundeve për 2021

Mund ta imagjinoni verën si sezonin e fustaneve, por siç mund ta keni vënë re, fundet janë gjithmonë e më shumë në modë! Madje, mund të themi se janë po aq të famshme sa streçet dhe palltot në dimër. Setet e ndara (kryesisht crop top+ fund) janë gjithmonë e më interesante për t’u veshur gjatë verës.

Mjafton të gjeni stilin që ju përshtatet më tepër për t’u ndjerë rehat! Modelet më të famshme të fundeve për këtë verë, janë gjithë ç’do të shihni më poshtë. Zgjidhni tuajin dhe mos prisni më për ta blerë!

1. Funde që theksojnë belin. Prerjet janë kryefjala e 2021!

Modelet më të famshme të fundeve për 2021: Zgjidhni tuajin!

2. Fundet me kuadrata!

Modelet më të famshme të fundeve për 2021: Zgjidhni tuajin!

3. Fund me butona para.

Modelet më të famshme të fundeve për 2021: Zgjidhni tuajin!

4. Mini-fund, por me pala

Modelet më të famshme të fundeve për 2021: Zgjidhni tuajin!

5. Fundet lino për ditë të nxehta, por chic

Modelet më të famshme të fundeve për 2021: Zgjidhni tuajin!

6. Fundet/setet florale

Modelet më të famshme të fundeve për 2021: Zgjidhni tuajin!

Burimi: Who What Wea