“ZGJODHA ARTIN”/ Këngëtari i njohur refuzon ftesën për në ‘Big Brother VIP Kosova’ – AlpeGossip
“ZGJODHA ARTIN”/ Këngëtari i njohur refuzon ftesën për në ‘Big Brother VIP Kosova’

“ZGJODHA ARTIN”/ Këngëtari i njohur refuzon ftesën për në ‘Big Brother VIP Kosova’

Ditën e djeshme në media u raportua se tre banorët e parë të “Big Brother VIP Kosova” do të ishin Getinjo, Shota Baraliu dhe Art Abazi.

Këngëtari i njohur e paska refuzuar ftesën për në

Mirëpo Arti ka reaguar duke zbuluar se në fakt ai e ka refuzuar ftesën. Këngëtari ka shkruar në rrjete sociale se prioriteti i tij është muzika.

Këngëtari i njohur e paska refuzuar ftesën për në

“Meqenëse po më vijnë mesazhe pafund….Atëherë: Mes famës dhe artit, ka kohë që unë kam zgjedhur artin! Produksionet e BBVIP, si në Tiranë ashtu edhe Prishtinë, po ashtu i kam falenderuar me kohë për ftesën e tyre mirëpo, Art Abazi është i fokusuar në studio, edhe në këngët që po punoj me shumë dashuri….Nëse një ditë do të vlerësohem për këtë…Ju përqafoj, Arti”, ka shkruar ai.