ZHVISHET ENCA/ Ja çfarë ka zgjedhur për t’i mbuluar pjesët intime (FOTO) – AlpeGossip
ZHVISHET ENCA/ Ja çfarë ka zgjedhur për t’i mbuluar pjesët intime (FOTO)

ZHVISHET ENCA/ Ja çfarë ka zgjedhur për t’i mbuluar pjesët intime (FOTO)

Enca Haxhia , me kritika të panumërta për imazhet që ndanë me publikun, nuk ndalon së provokuari me format e saj trupore.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar dy foto në Instagram, ku shihet se nuk ka veshur asgjë, por pjesët intime, Enca, i ka mbuluar me një arushë dhe me një zemër ku shkruhet emri i saj.

Image

Enca njihet për provokimet që i bënë fansave dhe gjithmonë daljet e saj përbëjnë lajm.

Image