REZARTA SHKURTA NUK NDALON/ Ja cili është biznesi i saj më i ri – AlpeGossip
REZARTA SHKURTA NUK NDALON/ Ja cili është biznesi i saj më i ri

REZARTA SHKURTA NUK NDALON/ Ja cili është biznesi i saj më i ri

Këngëtarja Rezarta Shkurta, pas suksesit të saj në muzikë, vendosi të shkëlqente dhe në një fushë tjetër po prapë artistike. Ajo themeloi kompaninë “Hera”, e cila mundëson setet më të veçanta fotografike. Biznesi i Rezartës është zhvilluar gjithmonë e më shumë me kalimin e viteve, por mesa duket ajo nuk do e lërë me kaq. Ajo ka publikuar së fundmi në rrjetin social ‘Instagram’ dy foto ku në njërën prej tyre është një projekt i ri në emrin “Thuaje me lule”, ndërsa në të dytën ka zbuluar se kjo ka qenë ëndrra e saj. “Një ëndërr e imja është realizuar, t’jua them sot, apo t’jua them nesër?”, shkruan ajo. Rezarta është e martuar dhe nënë e një vajze, por mesa duket ajo di si të jetë e suksessshme edhe në jetën profesionale.