A DO PRANOJ LUIZI? Olta ka një propozim për këngëtarin: Do ta sfidoj… – AlpeGossip
A DO PRANOJ LUIZI? Olta ka një propozim për këngëtarin: Do ta sfidoj…

A DO PRANOJ LUIZI? Olta ka një propozim për këngëtarin: Do ta sfidoj…

Edhe pse e kanë të ndaluar të flasin për nominimet, banorët e “Big Brother VIP2” diskutojnë shpesh për të.

Madje mëngjesin e sotëm, Olta Gixhari është zgjuar me një propozim për Luiz Ejllin.

Teksa ndodhej në dhomën e gjumit, ajo tha se ka një propozim për këngëtarin dhe dëshiron të shohë se si reagojë ai.

“Unë për Luizin kam një propozim sot. Do ta sfidoj. Ta shikojmë se si do reagojë ai sepse unë e km treguar veten time”, u tha Olta banorëve.