A jeni kuriozë? Zbuloni se si do të duket vajza e Besit dhe Xhensilës (FOTO) – AlpeGossip
A jeni kuriozë? Zbuloni se si do të duket vajza e Besit dhe Xhensilës (FOTO)

A jeni kuriozë? Zbuloni se si do të duket vajza e Besit dhe Xhensilës (FOTO)

Pas shumë vitesh së bashku, çifti shumë i komentuar i showbizit shqiptar, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të bëhen prindër për herë të parë, lajm që ka pushtuar mediat e rrjetet sociale prej ditësh.

Gjatë kësaj kohe këngëtarja ka qenë në qendër të vëmendjes, herë për fotot me barkun e rrumbullakosur e herë për gjininë e foshnjës të cilën e tregoi para pak ditësh duke zbuluar se ajo e Besi do bëhen me vajzë.

E kështu do ndodhë edhe kur Xhensila ta sjellë në jetë vajzën ku me padurim do pritet që ajo të publikojë foton e parë të bebes.

 

Xing.al me anë të një aplikacioni që bashkon portretet e prindërve, që në këtë rast janë Xhensila dhe Besi, rezulton se vajza e tyre do të jetë kaq shumë bukuroshe siç e shihni në foton e mëposhtme.