Kur e ka dhënë puthjen e parë aktorja seksi Eliona Pitarka? E zbuloni tani (FOTO) – AlpeGossip
Kur e ka dhënë puthjen e parë aktorja seksi Eliona Pitarka? E zbuloni tani (FOTO)

Kur e ka dhënë puthjen e parë aktorja seksi Eliona Pitarka? E zbuloni tani (FOTO)

Ajo gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen e medias dhe të “trondisë” rrjetin me postimet e saj në rrjete sociale dhe kjo pasi asetet nuk I mungojnë dhe nuk ka faj se shumë e pëlqejnë. Eliona Pitarka është një ndër aktoret më të dashura të humorit dhe ndjekësit e saj sa vijnë e rriten pasi vetë profili i saj në Instagram është I kuruar deri në detaje.

Së fundmi Eliona ishte e ftuar në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani dhe përpos pafund të qeshurave, aktorja ka folur pa dorashka. Një ndër pjesët më interesante të intervistës ishte dhe loja: ‘Funny Passport’.

Cili është pseudonimi i saj? Defekti i saj? Tipari i preferuar? Cilin urren? Dhurata më e bukur? Po puthjen e parë kur e ka dhënë? Të gjitha këto përgjigje Eliona i ka dhënë në videon më poshtë.