“NOFULLËN E PASKE SI TË KALIT”/ Dojna Mema i kthehet ndjekësit: Ja një koment… – AlpeGossip
“NOFULLËN E PASKE SI TË KALIT”/ Dojna Mema i kthehet ndjekësit: Ja një koment…

“NOFULLËN E PASKE SI TË KALIT”/ Dojna Mema i kthehet ndjekësit: Ja një koment…

Moderatorja e njohur Dojna Mema është shumë aktive në rrjete sociale. Nga ditë në ditë, ajo publikon foto të ndryshme në Instagram, ku dhe merr komente të ndryshme nga ndjekësit.

Së fundmi, Dojna ka publikuar një foto në profilin e saj, në të cilën shihet pranë një kali. Në foton në fjalë nuk kanë munguar komentet e ndjekësve, ama moderatores i ka tërhequr vëmendjen “Nofullën e paske njësoj si të kalit”, që i ka shkruar dikush.

Një komenti të tillë, Dojna nuk ia ka kursyer një përgjigje. “Ja një koment komplet kalash në 2020”, ka replikuar ajo.