“ADELINA, GJITHMONË E PARA”/ Afërdita Dreshaj i kushton disa fjalë “Divës së muzikës” (FOTO) – AlpeGossip
“ADELINA, GJITHMONË E PARA”/ Afërdita Dreshaj i kushton disa fjalë “Divës së muzikës” (FOTO)

“ADELINA, GJITHMONË E PARA”/ Afërdita Dreshaj i kushton disa fjalë “Divës së muzikës” (FOTO)

Afërdita Dreshaj përveç se një modele e suksesshme, është e përfshirë dhe në botën e muzikës.

Kujtojmë se pak kohë më parë, ajo ka qenë aktive me klipe të ndryshme, të cilat preferoheshin shumë nga publiku.

Mirëpo Afërdita edhe pse larg muzikës, vazhdon të jetë një ndjekëse e rregullt e saj. Ajo ka publikuar në “Instastory” një pjesë të shkurtër nga një performancë e këngëtares Adelina Ismaili.

“Gjithmonë dhe përgjithmonë e para”, shkruan në video duke etiketuar dhe Adelinën.

Kjo e fundit vetëm para pak kohësh ka publikuar një këngë dedikuar djalit të saj Uliksit me titull ‘Sa njëmij engjëj”.