AKSESORI MUST-HAVE I PRANVERËS/ Trendi që “tërboi” vip-et dhe ne u dashuruam pas tyre – AlpeGossip
AKSESORI MUST-HAVE I PRANVERËS/ Trendi që “tërboi” vip-et dhe ne u dashuruam pas tyre

AKSESORI MUST-HAVE I PRANVERËS/ Trendi që “tërboi” vip-et dhe ne u dashuruam pas tyre

Në 2019 janë rikthyer karficat e viteve 90 dhe është një mënyrë  interesante për të zbukuruar flokët tuaja.

Ato janë të stiluara me gurë të shndritshëm,rruaza apo qoftë edhe të thjeshta. T1% përshtatshme në ♪5do venet apo edhe në përdisthsmëri vetëm me anë të këtij aksesori  kaq  unik do shkëlqeni në sezonin e  pranverës dhe verë 2019.

Duke qenë se gjithmonë vip-et tona janë një hap me kohën nuk i kanë shpëtuar as trendit më të ri. Disa prej tyre kanë zgjedhur  karficat e personalizuar por nuk kanë munguar as ato të thjeshta.

Me një fjalë karficat janë must-have për të pasuruar garderobën tonë.

Elita Rudi

Bebe Rexha

Rita Ora

Liberta Spahiu

Dua Lipa

Jonida Maliqi

AlpeNews.al