Aktorja e njohur mbush sot 56 vjeç dhe duket më SEKSI se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
Aktorja e njohur mbush sot 56 vjeç dhe duket më SEKSI se kurrë (FOTO)

Aktorja e njohur mbush sot 56 vjeç dhe duket më SEKSI se kurrë (FOTO)

Nuk ka shumë gra si Demi Moore. Aktorja e cila sot mbush plot 56 vjet, është transformuar shumë herë për rolet e saj dhe ka qenë e aftë të mundë plakjen. Përtej lëkurës së saj mahnitëse, këmbëve të gjata dhe mollëzave shumë të bukura janë edhe flokët e saj të zeza të cilat me ndyshimet e shumta kanë krijuar një karrierrë më vete. Aktorja u shfaq për herë të parë në skenë në fillimet e viteve ’80-të, në filmin General Hospital me balluke të zeza dhe flokë të shpupuritur që përputhen me stilin e saj eklektik. Në rolin e saj si Molly në Ghost ajo u shfaq me flokë të shkurta platin, në transformin që siguroi fatin e saj në Hollivud. Përveç transformimeve të flokëve të saj, shumë më para vajzave të instagramit si Kendall Jenner e cila tregon më shumë lëkurë se sa duhet në mediat sociale, Moore ka dalë shumë herë në public pa reçipeta dhe me bluza që tregonin më terpër se sa duhet.

Më poshtë ju tregojmë momentet më të mira të Demi Moore në nder të 56 vjetorit të saj.