ARBANA OSMANI NIS PUSHIMET/ Ja ku ndodhet moderatorja – AlpeGossip
ARBANA OSMANI NIS PUSHIMET/ Ja ku ndodhet moderatorja

ARBANA OSMANI NIS PUSHIMET/ Ja ku ndodhet moderatorja

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë nisur pushimet pas një sezoni të gjatë televiziv. Ka qenë vetë Arbana që ka postuar disa foto ku tregon se i kishte pritur shumë këto ditë relaksi.

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja

“Duken si pushime pas një viti jetë”, shkruan Arbana krah fotove duke pozuar me rrobabanjo e herë të tjera e veshur me shumë stil, me këmishë e kapele.

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja

Çifti ndodhet në Mykonos të Greqisë, ishullin e famshëm që frekuentohet edhe nga VIP-at botërorë.

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja