AULONA MUSTA "E DASHURUAR" PAS PRESHIT/ Roza Lati ia sjell live në studio dhe...(VIDEO) - AlpeGossip
AULONA MUSTA “E DASHURUAR” PAS PRESHIT/ Roza Lati ia sjell live në studio dhe…(VIDEO)

AULONA MUSTA “E DASHURUAR” PAS PRESHIT/ Roza Lati ia sjell live në studio dhe…(VIDEO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Aulona Musta është tepër aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe dhe video nga puna dhe e përditshmja e saj. Një ditë, ajo vendosi të tregonte se vdes për bukën me presh dhe djathë.

Gjatë intervistës së saj në “Why Not” në Ora News, Roza Lati vendosi t’ia sillte në studio “dashurinë”.

Aulona filloi të qeshte, por kërkesat e mikeshës së saj Fatma bënë që të mos e hante preshin live.