BASHKËSHORTI I FESTON DITËLINDJEN/ Afërdita Dreshaj i bën dedikimin special: Mezi po pres… – AlpeGossip
BASHKËSHORTI I FESTON DITËLINDJEN/ Afërdita Dreshaj i bën dedikimin special: Mezi po pres…

BASHKËSHORTI I FESTON DITËLINDJEN/ Afërdita Dreshaj i bën dedikimin special: Mezi po pres…

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, prej më shumë se dy vitesh është e martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Çifti së shpejti do bëhen prindër për herë të parë, ndërsa në rrjete sociale dedikimet ndaj bashkëshortit nuk mungojnë nga artistja shqiptare.

Ajo së fundmi ka uruar bashkëshortin për ditëlindje dhe me këtë rast ka përzgjedhur disa fotografi të përbashkëta, shoqëruar me fjalët më të ndjera.

 

 

“Nëse do të kisha 100 jetë, sërish do të zgjidhja ty. Urimë ditëlindjen për dashurinë e jetës time. Shoku im më i mirë. Ai që më bën të buzëqesh gjithmonë”.

“Le të festojmë për ty, për dashurinë tonë dhe për më të mirën që po vjen. Mezi po pres që të ju shikoj juve si baba. Urime ditëlindjen dashuria e jetës time”, ka shkruar ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri