BEATRIX RAMOSAJ NUK NDALET/ Këngëtarja pozon NXEHTË sipër meshkujve (FOTO) – AlpeGossip
BEATRIX RAMOSAJ NUK NDALET/  Këngëtarja pozon NXEHTË sipër meshkujve (FOTO)

BEATRIX RAMOSAJ NUK NDALET/ Këngëtarja pozon NXEHTË sipër meshkujve (FOTO)

Këngëtaraj Beatrix Ramosaj ka realizuar foto më hot të verës dhe kjo vërtetohet mjaft mirë me publikimet e saj në rrjetet sociale.

Super sensuale dhe gati të sfidojë dhe modelet më të mira, këngëtarja nuk ndalet me pozat sipër meshkujve.

Trixa ka zgjedhur një body të ngushtë ku nxjerrë në pah gjoksin dhe linjat perfekte.

More moments like this ☀️🐠 #FriendshipGoals Pic credit: @albanramosaj 💕

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

 

High by the beach 🐚 Pic credit: @albanramosaj 🐠💙

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on