BËHET PJESË E EMISIONIT TË FAMSHËM/ Kjo është shqiptarja që po “çmend” grekët – AlpeGossip
BËHET PJESË E EMISIONIT TË FAMSHËM/ Kjo është shqiptarja që po “çmend” grekët

BËHET PJESË E EMISIONIT TË FAMSHËM/ Kjo është shqiptarja që po “çmend” grekët

Sezoni i ri i “Greece’s Next Top Model” mirëpret shumë vajza që duan të bëhen pjesë e industrisë së modës. Audicionet kanë përfunduar dhe ndonëse transmetimi nuk ka nisur ende, vajzat janë tashmë në shtëpinë e GNTM. Një nga modelet që ka spikatur deri më tani është me origjinë shqiptare.

Sipas asaj që shkruajnë mediat greke, ajo është favorite për të shkuar larg në konkurrencë dhe bëhet fjalë për Alexia Traiko. Fotot e saj në rrjetet sociale tregojnë qartë bukurinë natyrale të flokëkuqes e cila siç duket do të pikasë mes vajzave në sezonin e reality show-t që nis së shpejti.