E dashura e Stresit feston ditëlindjen! Urimi i reperit është special… (FOTO) – AlpeGossip
E dashura e Stresit feston ditëlindjen! Urimi i reperit është special… (FOTO)

E dashura e Stresit feston ditëlindjen! Urimi i reperit është special… (FOTO)

Stresi është një nga reperët e njohur shqiptarë i cili zakonisht ka tërhequr vëmendjen emediave rozë për jetën e tij private. E mesa duket ai e ka gjetur dashurin e jetës, të cilën për publikun e ka prezantuar pak muaj më parë. Prej disa muajsh tashmë, Stresi na ka treguar se zemra e tij “i përket” Keisit, vajzës nga Tirana që studion në Kanada. Ata e kanë mbajtur lidhjen e tyre të fshehur për vite me rradhë dhe na kanë treguar se janë më të dashuruar se kurrë.

Sot është një ditë e veçantë për bukuroshen pasi feston ditëlindjen e saj të 22-të dhe nuk mund të mungonte një urim publik nga partneri i tij.

Stresi ka ndarë me ndjekësit e tij një foto në Instagram ku shfaqet me të dashurën e tij dhe shkruan: “Happy Birthday Ma Queen “.