ÇFARË NDODHI? Einxhel Shkirës i soset durimi, reagon ashpër në rrjete sociale! – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Einxhel Shkirës i soset durimi, reagon ashpër në rrjete sociale!

ÇFARË NDODHI? Einxhel Shkirës i soset durimi, reagon ashpër në rrjete sociale!

Einxhel Shkira është një nga personazhet publike më të komentuar të momentit. Që pas “Big Brother Vip Albania”, jo vetëm që gjithçka rreth Einxhel përbën lajm, por romanca e saj me DJ Dagz, me të cilin u njoh brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ka fituar vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi Einxhel është aluduar për një shtatzani të mundshme, të cilën bukuroshja dhe partneri i saj, Dj Dagz e kanë mohuar. Deri më tani Einxhel ka reaguar disa herë në rrjete sociale, duke ironizuar aludimet për të ama duket se u ndal me aq. Duket se kjo situatë e ka acaruar Einxhelin, pasi së fundmi ka reaguar ashpër ndaj kësaj çështje.

Einxhel Shkirës i soset durimi, reagon ashpër në rrjete sociale!