Çfarë po ndodh me menaxherin e VIP-ave, filmohet duke kapur femrat nga të pasmet në club (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë po ndodh me menaxherin e VIP-ave, filmohet duke kapur femrat nga të pasmet në club (FOTO)

Çfarë po ndodh me menaxherin e VIP-ave, filmohet duke kapur femrat nga të pasmet në club (FOTO)

Padyshim është një ndër personazhet më të komentuar dhe më të njohur në shoëbizin shqiptar nga publiku, shkak për këtë janë bërë njohjet e shumta që ai ka me VIP-at shqiptarë.

Xhani Demika është mjaft aktiv në profilin e tij në Instagram, ku ka mbledhur një numër të madh fansash. Mbrëmjen e kaluar, ai e kaloi natën në një club, në shoqërinë e mikeshës së tij, Genta Gjalpit dhe femrave të tjera.

Genta ka publikuar në Instastoryn e saj një video duke treguar se si po harbohej Xhani në club. Ajo e ka filmuar menaxherin teksa ai i hedh tymin e cigares një femre dhe e kap atë nga të pasmet.

“Këto punë bën Xhani”, ka shkruar Genta në postimin e saj.