DALIN PAMJET/ Rike Roçi kapet duke u argëtuar me J Balvin (FOTO) – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Rike Roçi kapet duke u argëtuar me J Balvin (FOTO)

DALIN PAMJET/ Rike Roçi kapet duke u argëtuar me J Balvin (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother”, Rike Roçi është një ndër personazhet më të komentuara në media e cila ndonëse aventurën e  saj në reality shown e njohur e përfundoi vite më parë vazhdon ende të jetë aktive në intervista të ndryshme.

Së fundi, Rike ka udhëtuar drejt Ibizës në Spanjë ku dhe ka takuar një nga këngëtarët e saj të preferuar, J Balvin i cili është i njohur në të gjithë botën dhe këngët e tij janë kthyer në hite.

Rike ka publikuar disa video ku shihet në një nga koncertet e këngëtarit dhe siç shihet ajo ndodhet shumë pranë tij duke shijuar në maksimum performancat e paharrueshme. Në një moment J Balvin madje i ka tërhequr vëmendjen Rike dhe është afruar pranë saj në mënyrë që ajo të bëj një video më të qartë.