DASHURIA NUK KA VDEKUR/ Çifti i famshëm i aktorëve anulon zyrtarisht divorcin – AlpeGossip
DASHURIA NUK KA VDEKUR/ Çifti i famshëm i aktorëve anulon zyrtarisht divorcin

DASHURIA NUK KA VDEKUR/ Çifti i famshëm i aktorëve anulon zyrtarisht divorcin

Megan Fox dhe bashkëshorti i saj prej 9 vitesh Brian Austin zyrtarisht nuk do të ndahen!

Çifti i cili ishte martuar në qershor të vitit 2010, kishin bërë me dije më herët se kishin nisur procedurat e divorcit.

Fillimisht kjo ndodhi në vitin 2015, por një vit më pas erdhi në jetë djali i tyre i tretë Journey,  çka sinjalizoi se Fox dhe Green ishin pajtuar.

Image result for Megan Fox an austin

Gjatë një episodi të shtatorit 2018 për podcastin e tij,  Austin Green foli për martesën dhe u shpreh se:

“Martesa është e vështirë, është punë, mendoj për këdo. Mendoj se kur arrin në pikën që ke tre fëmijë dhe keni qenë të martuar për një kohë të gjatë, ti thjesht ia del ditë pas dite. Ne kemi tre fëmijë fantastikë dhe një marrëdhënie të shkëlqyer”.