DIKUR ISHIN ÇIFT/ Rozana Radi përballet me Mc Kreshën në… – AlpeGossip
DIKUR ISHIN ÇIFT/ Rozana Radi përballet me Mc Kreshën në…

DIKUR ISHIN ÇIFT/ Rozana Radi përballet me Mc Kreshën në…

Lidhja e Mc.Kreshës me Rozana Radin ka qenë ndër më të komentuarat në media. Ishte kënga “Jaba Daba Du” që konfirmoi dashurinë e tyre e cila përfundoi me ndarje vite më parë. Kresha dhe Rozana i kanë ndarë rrugët dhe secili ka vazhduar jetën e tij por ata do të përballen sivjet në “Kënga Magjike”.

“Prive” ka zbuluar se Rozana do të vijë me një baladë dashurie në “Kënga Magjike”.

Ndërsa Kresha do vijë në bashkëpunim me Fifin me një këngë që pritet të prezantohet të dielave në vazhdim.