DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Ja çfarë fjalësh formon me gjoksin e saj Oriola Marashi (FOTOT) – AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Ja çfarë fjalësh formon me gjoksin e saj Oriola Marashi (FOTOT)

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Ja çfarë fjalësh formon me gjoksin e saj Oriola Marashi (FOTOT)

Modelja Orioal Marashi ka qënë në qëndër të vëmëndjes këto ditë në media. Arsyeja nuk ishin fotot pr ovokative por modelja u kap me lëndë nar kotike nga policia .

Modelja ende nuk ka bërë ndonjë reagim në lidhje me këto lajme, por në profilin e saj në “Instagram” ka vazhduar postimet provoaktive siç janë dhe fotot e mëposhtme.