DO SHOKOHENI/ Xhinset me shtrat të ulët janë kthyer sërish në modë, por me një ndryshim (FOTO) – AlpeGossip
DO SHOKOHENI/ Xhinset me shtrat të ulët janë kthyer sërish në modë, por me një ndryshim (FOTO)

DO SHOKOHENI/ Xhinset me shtrat të ulët janë kthyer sërish në modë, por me një ndryshim (FOTO)

Nëse kthehemi pas në adoleshencën tonë, të gjithave na kujtohen pantallonat me shtrat të ulët, që mendojmë se nisën nga, Britney Spears, Paris Hilton, etj.

Dhe tani të gjithë mund të shokohemi për rikthimin e këtij trendi. Ashtu siç jemi mësuar prej vitesh, trendet bëjnë një rikthim dhe ja ku jemi sot.

Por ky trend rikthehet me një ndryshim!

Sipas versionit të 2019-s pantallonat nuk duhet të jenë të ngushta, por të gjera, tipi i stilit “boyfriend” dhe duhet t’i kombinoni me një bluzë të thjeshtë ose “crop-top”.

Por më e rëndësishmja në modën e 2019-s është që të ndiheni komode dhe të vishni çfarë dëshironi!