FQINJËT I ZAPTOJNË SHKALLËN E PALLATIT/ Këngëtarja shqiptare i demaskon publikisht: Çfarë ke, të pengojnë… – AlpeGossip
FQINJËT I ZAPTOJNË SHKALLËN E  PALLATIT/ Këngëtarja shqiptare i demaskon publikisht: Çfarë ke, të pengojnë…

FQINJËT I ZAPTOJNË SHKALLËN E PALLATIT/ Këngëtarja shqiptare i demaskon publikisht: Çfarë ke, të pengojnë…

Eliza Hoxha ka publikuar një foto ku shihet se si fqinjët i kanë bllokuar hyrjen e pallatit me mobilje të vjetra.

Këngëtarja shqiptare ka kaluar një situatë të pakëndshme dhe ka vendosur ta ndajë atë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Eliza Hoxha ka publikuar një foto ku tregon se fqinjët e saj kanë zaptuar shkallën e pallatit me mobilje të vjetra.

“Nuk mund të ankoheni që s’jemi mikpritës, edhe hyrjet i kemi me mobilje. Kryesorja është që të rejat i kemi futur brenda në shtëpi dhe këto prej tre ditësh rrinë në koridor duke penguar lëvizjen e njerëzve. Arsyetimi: Çfarë ke? Të pengojnë? I heqim kur të mundemi…sigurisht,”- shkruan Hoxha krahas fotos.