DO TË FEJOHESHIN PËR PAK DITË/ Çifti i njohur i showbiz-it i jep fund lidhjes – AlpeGossip
DO TË FEJOHESHIN PËR PAK DITË/ Çifti i njohur i showbiz-it i jep fund lidhjes

DO TË FEJOHESHIN PËR PAK DITË/ Çifti i njohur i showbiz-it i jep fund lidhjes

Pak ditë më parë qarkulloi në media lajmi se kushërira e Nora Istrefit, Besa dhe reperi Blleki do fejohen në 10 tetor. Dyshja prej kohësh përfliteshin për një lidhje dashurie dhe madje Besa postoi një foto me Bllekin gjatë pushimeve.

Fejesën e pohoi edhe vetë modelja kur u pyet nga fansat nëse do të fejohet për ditëlindje dhe ajo iu është përgjigj me Po.

Mirëpo vetëm pak ditë para fejesës, mësohet se Besa dhe Blleki i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe e kanë anuluar fejesën.

Nuk dihet ende shkaku që ndau dyshjen, por ndarjen e konfirmon edhe veprimi i fundit i Besës e cila e ka hequr reperin nga lista e ndjekësve.