Do të shkriheni së qeshuri! Shihni si Albano Bogdo “tallet” lezetshëm me Adrola Dushin (FOTO) – AlpeGossip
Do të shkriheni së qeshuri! Shihni si Albano Bogdo “tallet” lezetshëm me Adrola Dushin (FOTO)

Do të shkriheni së qeshuri! Shihni si Albano Bogdo “tallet” lezetshëm me Adrola Dushin (FOTO)

Ai është një nga aktorët më të mirë komedianë në vendin tonë dhe shakatë e tij s’kanë fund. Bëhet fjalë për Albano Bogdon i cili se ka problem të bëjë shaka me çdo gjë dhe “viktima” e tij e rradhës ishte modelja shqiptare “Adrola Dushi”.

Ajo ishte e ftuar në puntatën që lamë pas të “Apartamentit 2XL” dhe Albano nuk mund të mos shkrepte një foto me bukuroshen. Mirë që e shkrepi, por i bëri asaj “crop” duke lënë t’i duket vetëm një pjesë e fytyrës.

Përveç se e bëri “crop” i tha:

“Nje nga femrat me te bukura shqiptare…Adrola Dushi….nuk duket mire ktu por eshte shume e bukur”

Nuk ka thënë asgjë përveç se të vërtetës!