DUA LIPA “ÇMEND” GJERMANINË ME KËTË VESHJE/ Dalin pamjet nga performanca – AlpeGossip
DUA LIPA “ÇMEND” GJERMANINË ME KËTË VESHJE/ Dalin pamjet nga performanca

DUA LIPA “ÇMEND” GJERMANINË ME KËTË VESHJE/ Dalin pamjet nga performanca

Dua Lipa është ende aktive si me projekte muzikore ashtu edhe në koncerte të ndryshme.
“Electricity”, është hiti i ri i saj muzikor të cilin e ka sjell me Silk Cityn, Diplon dhe Mark Ronsonin, shkruan lajmi net.

E përpos këngës nuk ka lënë anash as performancat e cila këto ditë ishte e pranishme në Hamburg të Gjermanisë.

Ajo publikoi dy fotografi në Instagram ku kishte të veshur një fustan të shkurtër, ngjyrë të kuqe, e që si lokacion e ka etiketuar Berlinin.

Lipa shquhet për pamjen e saj të hatashme e që kujdeset vazhdimisht për stilin dhe veshjet unike. Kënga e sapo publikuar e saj ka mbledhur mbi 5 milionë klikime në kanalin, Youtube.

View this post on Instagram

🎟🎟🎟🎟🎟

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on