Dua Lipa zbret nga avioni dhe duket më seksi se kurrë – AlpeGossip
Dua Lipa zbret nga avioni dhe duket më seksi se kurrë

Dua Lipa zbret nga avioni dhe duket më seksi se kurrë

Dua Lipa njihet për stilin e vecantë dhe kjo gjë u vu re në veshjen e saj kur zbriti në Kosovë.

22-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan lëkure të bardhë dhe cizme rozë. Së bashku me familjen, bukuroshja udhëtoi me avion privat dhe arriti në Prishtinë sot (8 gusht).

Ylli i “New Rules” dukej shumë e lumtur dhe seksi kur zbriti në vendlindjen e të afërmve të saj, së bashku me babain Dukagjin Lipa.

Bukuroshja kosovare u prit me buqetë me lule nga mamaja Anes dhe pozoi me gjithë familjen. Dua ka ardhur që të performojë në festivalin Sunny Hill me emra të njohur nga muzika shqiptare dhe ajo e huaj.