“E DIJA QË DO ISHTE IMJA…”/ Pas lajmeve që bashkjetojnë, Graciano i dedikon fjalët e ëmbla Argjirës – AlpeGossip
“E DIJA QË DO ISHTE IMJA…”/ Pas lajmeve që bashkjetojnë, Graciano i dedikon fjalët e ëmbla Argjirës

“E DIJA QË DO ISHTE IMJA…”/ Pas lajmeve që bashkjetojnë, Graciano i dedikon fjalët e ëmbla Argjirës

Prej disa ditësh, në medias sociale ka qarkulluar lajmi se Argjira dhe Graciano janë çifti më i ri i showbiz-it shqiptar.

Vetë çifti vendosë të flasë sot në rubrikën “Trotuar”, të emisionit “E Diell”, dhe të sqarojë publikun.

E pyetur nga moderatori, Edi Manushi, Argjira përgjigjet në siklet, “Po ju e dini të gjithë, pse pyesni”. Të njëjtën përgjigje kishte dhe balerin: “Ju e dini të gjithë, pse bëni sikur nuk e dini”. Kështu, ata zbulojnë se janë në një marrëdhënie prej kohësh dhe ndihen mirë me njëri-tjetrin.

Pa treguar shumë detaje nga historia e tyre, balerini rrëfen se “që në fillim e dija që do të ishte imja”.