VEMENDJE VAJZA! Këto janë 8 PYETJET që duhet t’ia bëni parukieres para se të prisni flokët – AlpeGossip
VEMENDJE VAJZA! Këto janë 8 PYETJET që duhet t’ia bëni parukieres para se të prisni flokët

VEMENDJE VAJZA! Këto janë 8 PYETJET që duhet t’ia bëni parukieres para se të prisni flokët

Çdo njeri ka patur një rast që prerja e flokëve i ka rezultuar një katastrofë. Stilisti kthen karrigen tënde para pasqyrës për të të treguar një super ndryshim dhe, boom, ti shokohesh në moment sepse e urren atë model. Edhe pse je duke plasu nga brenda, të duhet të shtiresh sikur të pëlqen.

Për të të shpëtuar nga të tilla makthe , ne kemi disa pyetje të përgatitura për ju në mënyrë që ju të pyesni stilistin para se të prisni flokët. Në këtë mënyrë ju do të jeni në gjendje të shmangni çdo zhgënjim.

1.Si do të ndikojë një prerje flokësh në rutinën time të të bërit gati?

2. Sa shpesh do të më duhet ti pres flokët?

3.Do të mund ti mbledh dot flokë topuz ose bisht?

4.Si do të ndikojë kjo prerje në ngjyrën time të flokëve?

5.Do te më duhet të kem aftësi të veçanta me tharësen ose pjasterin në mënyrë që ti rregulloj flokët siç duhet?

6.Çfarë produktesh më duhen për të mirëmbajtur këtë look?

7.Si mund ta rikrijoj këtë model që po më bën stilisti në shtëpi?

8.Po nëse e urrej këtë model?

/AlpeGossip.al