“E DIJA QË NË FILLIM SE BENIADA…”/ Monika e Iliri flasin për nominimet: Halli është bërë edhe më i madh – AlpeGossip
“E DIJA QË NË FILLIM SE BENIADA…”/ Monika e Iliri flasin për nominimet: Halli është bërë edhe më i madh

“E DIJA QË NË FILLIM SE BENIADA…”/ Monika e Iliri flasin për nominimet: Halli është bërë edhe më i madh

Monika Lubonja dhe Ilir Shaqiri e kanë nisur ditën e sotme duke folur për nominimet. Aktorja e njohur shprehet se ka nominuar Beniadën pasi e dinte që nuk do të dilte.

“Unë e dija që në fillim që Beniada nuk dilte edhe e kam nominuar gjithmonë plus që nuk kisha afrimitet me të, isha e ftohtë”,tha Monika.

Këtu e ngacmon Iliri, i cili i thotë “po tani që je bërë shoqe me Benin” dhe Lubonja ia kthen: “Prapë e nominova”.

“Sot ti duhet të nominosh prapë, halli është bërë edhe më i madh tani, sa më shumë vjen edhe trashet”, tha më tej balerini i njohur.

“Po e vërtetë por e di që tre njerëz do të ngelen në fund”, tha Monika.