“E FIKSUAR” PAS NGJYRAVE/ Riselda Sejdija sapo na “lehtësoi punë” me 7 modelet e saj të kapeleve të verës – AlpeGossip
“E FIKSUAR” PAS NGJYRAVE/ Riselda Sejdija sapo na “lehtësoi punë” me 7 modelet e saj të kapeleve të verës

“E FIKSUAR” PAS NGJYRAVE/ Riselda Sejdija sapo na “lehtësoi punë” me 7 modelet e saj të kapeleve të verës

Riselda Sejdia është një ndër koreografet më të njohura në Shqipëri.

Por jo vetëm kaq, ajo njihet për martesën e saj me biznesmenin e njohur Hajdin Sejdia.

Ajo që vihet re më shumë në rrjetet sociale është që balerina është e fiksuar pas firmave dhe luksit të shfrenuar.

Dhe sigurisht që nuk mund të mungojnë udhëtimet  e saj në çdo vend të botës e sidomos në Dubai ku e ka si shtëpinë e dytë “të lenë pa mend”.

Detaji i cili kemi vendosur sot të sjellim janë pikërisht kapelet e saj të plazhit. Jo vetëm format, por mbizotërojnë edhe ngjyrat e ndryshme.

Hidhini një sy dhe vendosni cila ju përshtatet me veshjet tuaja të plazhit këto ditë të nxehta vere:

/AlpeNews.al