E KA MBAJTUR SEKRET/ Tayna flet për herë të parë për lidhjen (FOTO) – AlpeGossip
E KA MBAJTUR SEKRET/ Tayna flet për herë të parë për lidhjen (FOTO)

E KA MBAJTUR SEKRET/ Tayna flet për herë të parë për lidhjen (FOTO)

2018-a ishte padiskutim viti i suksesit për Taynën. Me “Columbiana”, “Shqipe”, “Fake”, “Pow pow”, reperja bëri namin dhe ishte qendra e vëmendjes.
Teksa karriera po i shkon për mrekulli, jetën private Tayna e ka mbajtur dhe vazhdon ta mbajë sekret.

Është përfolur për lidhje të mundshme, por që kanë rezultuar të pavërteta dhe këtë e provon edhe deklarata e fundit e reperes.

E ftuar në “Prive”, Tayna ka folur për herë të parë mbi jetën private duke deklaruar se nuk është e lidhur.

“Jo nuk jam në lidhje”, ka thënë reperja 23-vjeçare.