E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Greta Koçi jep lajmin e bukur - AlpeGossip
E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Greta Koçi jep lajmin e bukur

E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Greta Koçi jep lajmin e bukur

Greta Koçi mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës kthehen në hite dhe dëgjohen nga të gjithë.

Kënga e fundit e saj ishte “Mos m’thirr” e publikuar në shtator, një këngë që pati sukses dhe u komentua shumë për shkak të pamjes së këngëtares në klip.

Gjatë kësaj kohe Greta ka punuar për këngën e re, por këtë e fakt e ka mbajtur të fshehtë duke mos lajmëruar e duke mos postuar foto gjatë xhirimeve.

Këngëtarja e ka dhënë lajmin e bukur për fansat sot me postimin e fundit ku shkruan se kënga e re që mban titullin “Aman” do publikohet të shtunën.

“Kete te shtune do te publikoj kengen dhe videoklipin e ri “Aman” Ora:12:00”, shkruan Greta.