"VAZHDON I RRITET"/ Rike Roçi habit me deklaratën për Noizy-n (FOTO) - AlpeGossip
“VAZHDON I RRITET”/ Rike Roçi habit me deklaratën për Noizy-n (FOTO)

“VAZHDON I RRITET”/ Rike Roçi habit me deklaratën për Noizy-n (FOTO)

Rike Roçi mbetet një nga vajzat më bukuroshe shqiptare dhe ndër më të pëlqyerat e publikut. Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother” është prej vitesh ndër më të komentuarat në media, ku nuk kanë munguar edhe thashethemet mbi jetën e saj private.

Vite më parë u përfol se ajo ishte e lidhur me Noizyn, por së fundmi Rike deklaroi se kjo nuk është e vërtet dhe se reperin e ka vetëm shok.

Modelja duket se e ruan shoqërinë me Noizy-n pasi ka komentuar në foton e një miku të përbashkët me reperin.

“Vazhdon i rritet koka sa më shumë,” ka komentuar Rike në foton e siguruar nga “Intv.al”.