E MBAJTËN TË FSHEHTË PREJ VITESH/ Moderatorja e njohur konfirmon lidhjen me Flori Mumajesin – AlpeGossip
E MBAJTËN TË FSHEHTË PREJ VITESH/ Moderatorja e njohur konfirmon lidhjen me Flori Mumajesin

E MBAJTËN TË FSHEHTË PREJ VITESH/ Moderatorja e njohur konfirmon lidhjen me Flori Mumajesin

Prej vitesh kanë qarkulluar lajmet se Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu janë në një lidhje.

Ndonëse deri më tani asnjë prej tyre nuk e ka pranuar, kanë qenë fansat ata të cilët kanë bërë që moderatorja të ndajë nëj video ku shihet e lumtur krah këngëtarit.

“A do na tregosh një foto me Florin Mumajesin?”,- e pyeti një fans.

Moderatorja u tregua menjëherë e gatshme duke ndarë foton me mbishkrimin: “Jo foto, po video”.

Dyshja e kanë mbajtur lidhjen e fshehtë, por në fundvit të 2022 ata bënë rrjetin lëmsh.

Ishte Flori ai i cili postoi një foto në rrjetet sociale me moderatoren kosovare duke bërë që të gjithën djekësit të mendonin se mos vallë ky ishte një konfirmim nga ana e këngëtarit.