E NJIHNI KËTË VOGËLUSH SIMPATIK? Sot është një ndër këngëtarët më të njohur shqiptarë (FOTO) – AlpeGossip
E NJIHNI KËTË VOGËLUSH SIMPATIK? Sot është një ndër këngëtarët më të njohur shqiptarë (FOTO)

E NJIHNI KËTË VOGËLUSH SIMPATIK? Sot është një ndër këngëtarët më të njohur shqiptarë (FOTO)

Këngëtari Bruno është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto të tijën nga fëmijëria.

Bruno ka postuar në Instagram një fotografi, të bërë shumë vite më parë.

Fotoja duket të jetë realizuar në dimër, ndërsa këngëtarin do ta kishim shumë të vështirë ta njihnim, nëse s’do ta kishte publikuar vetë Bruno.

Ky i fundit shkruan, “I vogël” në foton ku shihet i veshur me një xhup blu dhe kapuç.

Karriera e brunos ka qenë në kulmin e saj këto kohë, pas dueteve shumë të suksesshme me Flori Mumajesin dhe Artiola Toskës.