E PYESIN “A JE GAY”/ Këngëtari shqiptar shpërthen keq ndaj fansit publikisht (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN “A JE GAY”/ Këngëtari shqiptar shpërthen keq ndaj fansit publikisht (FOTO)

E PYESIN “A JE GAY”/ Këngëtari shqiptar shpërthen keq ndaj fansit publikisht (FOTO)

Po bën bujë së fundmi me këngën me titull “Kurva”, ashtu siç ndodh çdo herë kur publikon një projekt të ri për shkak të titujve provokues. Bëhet fjalë për këngëtarin me stilin e veçantë dhe që flet gjithnjë pa dorashka. Gjon Karrica.

Gjon ka vendosur sot që t’i lejojë fansat t’i bëjnë pyetje dhe i është përgjigjur shumë të tillave. Një prej fansave e pyet “A je gej?” dhe Gjoni i kthen një përgjigje eksplicite.

“Bjema nanën tane ta provoj”, i shkruan këngëtari duke e bërë publike pyetjen dhe përgjigjen.