E pyesin: “Sa të PASUR ju ka bërë televizioni?” Luana Vjollca e thotë troç, zbulon të vërtetën! (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin: “Sa të PASUR ju ka bërë televizioni?” Luana Vjollca e thotë troç, zbulon të vërtetën! (FOTO)

E pyesin: “Sa të PASUR ju ka bërë televizioni?” Luana Vjollca e thotë troç, zbulon të vërtetën! (FOTO)

Luana Vjollca është një nga femrat më të bukura shqiptare dhe gëzon një numër të madh fansash. Projektet, bukuria dhe linjat e saj trupore bëjnë që ajo të jetë përherë pjesë e mediave rozë. Edhe pse në periudhë pushimesh, e kemi parë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale ku publikon shumë fotot të bukura për ndjekësit e saj. Por në ditën e saj të lindjes moderatorja ka dhënë edhe një intervistë ekskluzive për “Revista Star People”, ku ndër shumë pyetjesh rreth karrierës së saj 12 vjeçare në ekran është pyetur se sa të pasur e ka bërë televizioni. Pa dyshim ajo ka dhënë një përgjigje që pritej nga të gjithë ne.

Gazetarja: ‘Sa te pasur ju ka berë televizioni?’

Luana: Shumë! Sepse më ka rritur profesionalisht dhe personalisht. Eksperienca, dashuria , pasioni ,mësimet janë pasuri e madhe për mua.