ENCA I LUTET PUBLIKISHT ISH TË DASHURIT/ Shihni çfarë i kërkon këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
ENCA I LUTET PUBLIKISHT ISH TË DASHURIT/ Shihni çfarë i kërkon këngëtarja (FOTO)

ENCA I LUTET PUBLIKISHT ISH TË DASHURIT/ Shihni çfarë i kërkon këngëtarja (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca pak dite më parë publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Hajde”, një bashkëpunim me Muharrem Ahmetin që rezultoi shumë i suksesshëm.

Enca është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto dhe video nga e përditshmëria e saj. Mirëpo, ditën e sotme ajo i ka habitur të gjithë fansat teksa ka publikuar një story ku i kërkon ish të dashurit t’i shkruajë.

“I dashur ish- i dashur. Na shkruaj ndonjë mesazh që të frymëzohemi për këtë strofën e fundit që më ka ngelur. Faleminderit.”, ka shkruar këngëtarja në postim.