ERDHI VERA PËR KAJAN DHE AJOLËN/ Kjo video e vogëlushit do t’ju ëmbëlsojë ditën - AlpeGossip
ERDHI VERA PËR KAJAN DHE AJOLËN/ Kjo video e vogëlushit do t’ju ëmbëlsojë ditën

ERDHI VERA PËR KAJAN DHE AJOLËN/ Kjo video e vogëlushit do t’ju ëmbëlsojë ditën

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj  dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë në muajin tetor të vitit të kaluar prindër për herë të parë të një djali që e pagëzuan me emrin e veçantë Kajan. Ajola dhe Erioni janë treguar shumë diskret dhe ende nuk e kanë treguar portretin e plotë të vogëlushit.

Ndërkohë në intervista të ndryshme Veliaj ka treguar se Kajan i ngjanë më shumë të ëmës. Ditën e sotme, Ajola ka zgjedhur që ta nisi mëngjesin me një video shumë të ëmbël me Kajan.

Ajo ka publikuar pak më parë një video ku shihet se vogëlushi ka hequr këpucët dhe po shijon freskinë teksa lëviz këmbët e tij. “Erdhi vera”, ka shkruar Ajola pranë videos që ka marrë vëmendjen e të gjithëve.