“ËSHTË I LODHSHËM”/ Alfio paska një ves të keq dhe Fatma sapo na e zbuloi (FOTO) – AlpeGossip
“ËSHTË I LODHSHËM”/ Alfio paska një ves të keq dhe Fatma sapo na e zbuloi (FOTO)

“ËSHTË I LODHSHËM”/ Alfio paska një ves të keq dhe Fatma sapo na e zbuloi (FOTO)

Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani janë kthyer në një prej çifteve më të dashur të showbiz-it shqiptar. Ata kanë zbuluar se jetojnë bashkë dhe publikojn shpesh foto në rrjetet sociale duke treguar detaje nag jeta e tyre privte.

Ditën e sotme  Fatma ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Alfion duke bërë shooping.

Nëse mendoni se vajzat janë të lodhshme kur bëjnë shooping, ju nuk keni parë akoma Alfion”: shkruan  moderatorja mbi  foton e postuar